Nauczyciele

Marta Strzelecka

Certyfikowany nauczyciel jogi

Renata Pięta

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT 200 Nauczycielka jogi prenatalnej, terapeutka holistyczna, najbardziej pozytywny człowiek świata.

Renata Zabroń

Certyfikowany nauczyciel jogi

Joanna Ładzińska

Certyfikowany nauczyciel jogi

Marta Strzelecka

Jestem nauczycielką jogi RYT 200 – Yoga Alliance, posiadam też certyfikat nauczycielki Air Jogi i jogi prenatalnej 5 Elements Yoga School.

Pierwsza moja styczność z jogą miała miejsce na studiach w Niemczech, czyli jakieś 17 lat temu!? Pierwsze zauroczenie- Astanga – power jogą, to nie było łatwe spotkanie, ale pozostawiło ślad w moim sercu, pamiętam jak trudno było pozostać 5 oddechów w psie z głową do dołu.  Do domu wróciłam już z kasetą do ćwiczeń. Tak, to było tak dawno temu!

Przez wiele lat ruch był sposobem na okiełznanie emocji, pomagał przetrwać trudne chwile, podnosił poziom endorfin. Jest teraz sposobem na życie, na znalezienie odpowiedniego balansu i dystansu do codziennych spraw. Joga to również podnoszenie sprawności ciała, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Czy jest mi źle czy dobrze wskakuję na matę albo tańczę. Uwielbiam ćwiczyć jogę do kojącej muzyki, gdy nikt nie patrzy.

Jeżdżę też na rowerze.

Ruch był ze mną od zawsze. Od stretchingu, przez tenis, pływanie po pole dance, który wiele lat był moją pasją, uwielbiam też jeździć na rowerze, chodzić po lesie. Wszystko to daje mi kontakt ze sobą i w tym znajduję przyjemność.

Zawsze miałam w sobie dużo ciekawości do tego, żeby doświadczać rzeczy na sobie. A joga działa cudownie i na nasze ciało i na nasz umysł. Jestem zdecydowanie praktykiem jogi. Wszystkiego, czego uczę, doświadczyłam na sobie.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach pracy z ciałem. W prowadzonych relaksacjach, biegach transowych i pracy z głosem.

Moja regularna praktyka jogi różnych szkół, w różnych miejscach na świecie,  stanowią o tym jaką jestem nauczycielką jogi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim moim nauczycielom, każdego z Was jest we mnie kawałek. 

Aktualnie surfuję, jestem fanką aktywności, ale zdrowej i zbalansowanej. Dopasowanej do Ciebie.

Renata Pięta

Blisko 20 lat temu po raz pierwszy stanęłam na macie na zajęciach jogi i … z miejsca się zakochałam, pomimo tego, że pierwszy wykonany ,,pies z głową w dół„ okupiony był bólem i potem 🙂 . Od tego czasu odkrywałam różne style jogi , ale moje serce na dobre skradła Vinyasa joga , gdzie płynne sekwencje asan podążają za świadomym oddechem . W tym właśnie stylu ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200 akredytowany przez Yoga Alliance . Na zajęciach łączę pracę z ciałem z technikami oddechowymi , wykorzystuję afirmacje i intencje, które wpływają na zwiększenie i wzmocnienie samoświadomości oraz samoakceptacji. Pragnę dzielić się z innymi radością jaką daje odkrywanie piękna jogi. Zapraszam do wspólnego podążania tą ścieżką. 🙂

Jestem też na mecie kursu Jogi w ciąży oraz kursu Terapii Holistycznych.

Poza matą : miłośniczka tańca (tango , lindy hop , collegiate shag ) , kina studyjnego , pysznego jedzenia , dobrego towarzystwa i słońca !

 

 

 

Joanna Ładzińska

Posiadam tytuł nauczyciela jogi RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance.
 
Moje pierwsze spotkanie z jogą, prawie 6 lat temu, zapoczątkowały bóle krzywego kręgosłupa. 
Kiedy moje ciało poczuło się lepiej, a ja zorientowałam się, że istnieje wiele stylów jogi, zaczęłam próbować po kolei hatha jogi, ashtangi, aby w końcu zakochać się po uszy w vinyasie. Spodobała mi się jej płynność oraz miejsce na kreatywność, co całkowicie odzwierciedla moją osobowość. 
 
Joga pomogła mi się wyciszyć, znaleźć równowagę, a przede wszystkim zatrzymać i wsłuchać w swoje potrzeby, o których często wszyscy zapominamy. Nauczyła mnie być tu i teraz, wzmocniła moją otwartość i ciekawość świata oraz nauczyła wdzięczności.
 
Ogromną przyjemność sprawia mi kontakt z dziećmi, cieszę się że mogę je wprowadzać w ‘świat’ jogi. Dbam, aby na zajęciach dla najmłodszych było dużo miejsca na kreatywność i zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie uczą się także koncentracji, oddechu oraz uważności.