Misja

Praktyka jogi ze mną to szukanie przyjemności w ruchu, nauka miłości do swojego ciała, takim jakie jest. To akceptacja tempa w którym robisz postępy, praktykujesz i oddychasz. Nauka zwracania uwagi na siebie! Jeśli chcesz zadbać o zdrowie Twojego ciała i duszy, jesteś we właściwym miejscu. Wszystko w atmosferze skupienia i z uśmiechem na twarzy.

Pierwsza moja styczność z jogą miała miejsce na studiach w Niemczech, czyli jakieś 15 lat temu!? Pierwsze zauroczenie- Astanga – power jogą, to nie było łatwe spotkanie, ale pozostawiło ślad w moim sercu, pamiętam jak trudno było pozostać 5 oddechów w psie z głową do dołu.  Do domu wróciłam już z kasetą do ćwiczeń. Tak z kasetą, to było tak dawno temu!

Przez wiele lat ruch był sposobem na okiełznanie emocji, pomagał przetrwać trudne chwile, podnosił poziom endorfin. Jest teraz sposobem na życie, na znalezienie odpowiedniego balansu i dystansu do codziennych spraw. Joga to również podnoszenie sprawności ciała, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. To chcę przekazywać Tobie.

Zawsze miałam w sobie dużo ciekawości do tego, żeby doświadczać rzeczy na sobie. A joga działa cudownie i na nasze ciało i na nasz umysł. Jestem zdecydowanie praktykiem jogi. Wszystkiego, czego uczę, doświadczyłam na sobie.

“Joga to 99% praktyki i 1% teorii”.

[Sri Krishna Pattabhi Jois]

 

Uczestniczyłam w wielu warsztatach pracy z ciałem. W prowadzonych relaksacjach, biegach transowych i pracy z głosem.

Moja regularna praktyka jogi różnych szkół, w różnych miejscach na świecie,  stanowią o tym jaką jestem nauczycielką jogi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim moim nauczycielom, każdego z Was jest we mnie kawałek 🙂

Chcę być Twoim nauczycielem jogi, po to, żeby Tobie pokazać jak traktować siebie z troską i miłością, ale bez nadmiernej powagi.

Opinie kursantów

 • “Każde nasze wspólne praktykowanie jest jak przygoda, której przewodnikiem jest pełna pasji, spokoju i ciepła w głosie Dziewczyna. Bez Niej, moja przygoda z jogą nie byłaby taka pełna, mocna i pozwalająca na tak głębokie odkrywanie i poznawanie swoich możliwości. Zaproszenia Marty do “rozgoszczenia się” w coraz to trudniejszych asanach, sprawiają, że z lekkością w sercu pozwalam sobie na przekraczanie kolejnych granic. Przekazana przez Martę na pierwszej praktyce jogi instrukcja oddychania uzależniła tak bardzo, że każdego dnia staram się zatrzymać na chwilę w codziennym biegu, by posłuchać, jak oddycham…”

   

  [Arleta]
 • “Marta, Bardzo lubię Twoje zajęcia. To co robisz jest bardzo profesjonalne!”

   

   

  [Małgosia]
 • “Marto, zajęcia z jogi pod Twoim przewodem są prowadzone w świetnej, pełnej relaksu atmosferze. Stanowią zarówno ulgę, jak i pozytywne wyzwanie po całodziennych stresach w pracy i za sprawą myśli wynikających z życia osobistego. Będę je rekomendował wszystkim zainteresowanym. Dziękuję!”

   

   

  [Wawrzyniec]
 • “Decyzja o uczestnictwie w zajęciach jogi prowadzonych przez Martę Strzelecką, była najlepszą jaką podjęłam. Zrobiłam to z myślą o swoim zdrowiu i samopoczuciu. Jedyne, czego żałuję to to, że tak późno zaczęłam ćwiczyć. Jestem chyba najstarszą, a z całą pewnością najgrubszą w grupie, ale wcale mnie to nie deprymuje. Nie wszystkie ćwiczenia jestem w stanie wykonać i nie wszystkie wykonuję prawidłowo. Jestem tego świadoma. Ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że po każdych zajęciach czuję się lepiej. Wierzę, że z biegiem czasu, będę coraz sprawniejsza i spokojniejsza. Praktykę Yogi polecam wszystkim. Bez względu na wiek i sprawność fizyczną.”

  Małgosia