Zapraszamy na zajęcia!

Grafik zajęć stacjonarnych

Zapisz się na zajęcia przez system online. Grafik będziemy sukcesywnie rozszerzać, więc zgłaszajcie się, będziemy tworzyć nowe grupy w miarę zapotrzebowania.

 

 

Zapraszam Cię również na zajęcia indywidualne jeden na jeden Ty i nauczyciel w Twoim tempie i dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Przykładowe cele: redukcja stresu, redukcja napięć i dolegliwości bólowych, poprawa mobilności, poprawa wydolności, lepsze samopoczucie, nauka prawidłowego oddychania.


Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, wyślij do mnie e-mail na yogaruchemocje@gmail.com 

Zapraszam!

Nasze zajęcia

Wyróżnikiem naszego studio jest jego kameralność – tu nie będzie maty obok maty. Nie ma tłoku, jeśli nie lubisz zatłoczonych sal, cenisz sobie ładne wnętrza – dobrze trafiłeś. Zajęcia są prowadzone dla kilku do kilkunastu osób. Jeśli chcesz prywatności i pełnej intymności, cenisz sobie intensywną pracę z szybkimi postępami, zapisz się na zajęcia indywidualne.

Jeśli chcecie przychodzić, a nie ma dla Was terminu, piszcie koniecznie! Sygnał od Was jest bezcenny, żebyśmy wiedzieli, w którym kierunku się rozwijać.

Na sali u nas nie ma tłumów, jest bardzo kameralnie, dużo w niej przestrzeni, wysoki sufit, okno będzie otwarte a wentylacja mechaniczna będzie włączona.

Prosimy o zabieranie swoich koców, żeby kłaść je na wałkach, siadać na nich, przykrywać się nimi. Prosimy o używanie prywatnych mat.
Posiadamy preparat do dezynfekcji rąk i sprzętu.

Joga łagodna

Zajęcia prowadzone są w spokojnym rytmie, asany następują po sobie raczej płynnie, na początku zajęć i w trakcie nie ma dynamicznych powitań słońca. Używamy więcej pomocy typu koc, klocek, pasek niż na jodze dynamicznej. Więcej jest czasu na ustawienie pozycji. Proponowane warianty pozycji nie będą bardzo głębokie. Zajęcia odpowiednie również dla osób początkujących. Czas trwania 60 minut.

Joga dynamiczna

Pozycje jogi – asany następują płynnie po sobie, a w jednej pozycji najdłużej zostajemy na 3-5 oddechów. Na tej jodze zadbasz o sprawność, rozciągnięcie, mocno rozgrzejesz ciało powitaniami słońca, poczujesz w sobie przypływ energii. Zajęcia rozpoczną się ćwiczeniami oddechowymi a zakończą relaksacją. Odpowiednie dla Ciebie, jeśli uprawiasz sporty, lub jeśli masz choćby niewielkie doświadczenie w jodze. Czas trwania 60 min.

Joga dla kręgosłupa

Joga dla kręgosłupa stanowi specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń i asan na podstawie współczesnej wiedzy medycznej, zwłaszcza osteopatii i fizjoterapii w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem wschodu. Praktyka ta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na płeć, wiek i sprawność fizyczną. W szczególności zapraszamy osoby, które chcą zadbać o swoje plecy, kręgosłup, biodra, kolana, lub doświadczają napięciowych bóli głowy. Zajęcia te, to forma profilaktyki bólu kręgosłupa, szczególnie polecana, jeśli masz pracę siedzącą, lub stojącą. W trakcie zajęć, poprzez pracę z ciałem, oddechem masz szansę zredukować odczucia bólowe, dbając równocześnie o prawidłową postawę ciała. Praktyka ta skoncentrowana jest również na ćwiczeniu mięśni dna miednicy, zarówno ich rozluźnieniu, jak ich wzmocnieniu.

Yin Yoga

To niezwykłe połączenie tysięcy lat wiedzy medycyny i filozofii chińskiej z indyjską Ajurwedą i asanami oraz ze współczesną wiedzą medyczną odnośnie budowy ciała człowieka, jak jego narządów wewnętrznych. Praktyka jest niewiarygodnie relaksująca, uspokajająca, odprężająca wręcz medytacyjna. YIN YOGA skierowana jest do wszystkich osób szukających wyciszenia, uspokojenia i oderwania od zabieganej i stresującej rzeczywistości. Z perspektywy Tantry joga Yin stymuluje dolne czakry, zwłaszcza czakrę korzenia (Muladharę) która odpowiedzialna jest za poczucie bezpieczeństwa, stabilność i przetrwanie.Yin odnosi się do: powięzi, więzadeł, ścięgien, stawów, kości i torebki stawowej. W pozycjach zostajemy dość długo, od 3 do 5 minut wchodząc do nich poprzez rozluźnienie, opadanie i działanie grawitacji. W czasie praktyki korzystamy z kocy, wałków, kostek które pomagają nam w powolnym szukaniu rozluźnienia i wyciszenia.

Joga w ciąży

zajęcia dla przyszłych mam, koncentrują się wokół relaksacji, oddechu i świadomego ruchu pozwalającego rozpuścić napięcia w ciele przyszłej mamy, zmniejszyć dolegliwości ciążowe, i przygotować ciało i umysł do porodu oraz do przyszłej roli. Dodatkową zaletą jest poznanie innych przyszłych mam.

Cennik zajęć stacjonarnych

WYBIERZ KARNET I ZAPŁAĆ ONLINE

WEJŚCIÓWKA

1 wejście

40 zł

pojedyncze zajęcia

Starter

4 wejścia

129 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Standard

6 wejść

169 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Premium

8 wejść

210 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Zalecenia dotyczące pandemii Sars-Covid-19

 • W związku z zaleceniami dotyczącymi SARS-COVID-19 ograniczamy ilość osób na sali, które jednorazowo mogą wziąć udział w zajęciach do 11. 
 • Każdy uczestnik ma własna matę.
 • WAŻNE – zapisz się na zajęcia, aby zagwarantować sobie miejsce na sali, w przeciwnym razie ryzykujesz, że nie wejdziesz. Jeśli się zapiszesz, a nie przyjdziesz, prosimy weź pod uwagę, że wymagana będzie opłacenie tego wejścia.
 • Jeśli jesteś początkujący i nie masz swojej maty, przyjdź i ćwicz na macie studio, zdezynfekujemy ją każdorazowo. Mamy nadzieję, że po pierwszych zajęciach będziesz już wiedział, czy chcesz kupić swoją matę.
 • Na sali mamy klimatyzację, którą regulować będziemy temperaturę powietrza w miarę potrzeb.
 • Zalecamy przychodzenie już przebranym – w stroju do jogi.
 • W łazience mamy jednorazowe ręczniki i płyn dezynfekujący do rąk.
 • Zawsze u nas było kameralnie, więc mamy nadzieję, że poczujecie się u nas dobrze i bezpiecznie.

Nauczyciele

Marta Strzelecka

Certyfikowany nauczyciel jogi

Agnieszka Gapys

Certyfikowany nauczyciel jogi

Renata Zabroń

Certyfikowany nauczyciel jogi

Joanna Ładzińska

Certyfikowany nauczyciel jogi

Marta Strzelecka

Jestem nauczycielką jogi RYT 200 – Yoga Alliance, posiadam też certyfikat nauczycielki Air Jogi. Pierwsza moja styczność z jogą miała miejsce na studiach w Niemczech, czyli jakieś 15 lat temu!? Pierwsze zauroczenie- Astanga – power jogą, to nie było łatwe spotkanie, ale pozostawiło ślad w moim sercu, pamiętam jak trudno było pozostać 5 oddechów w psie z głową do dołu.  Do domu wróciłam już z kasetą do ćwiczeń. Tak, to było tak dawno temu!

Przez wiele lat ruch był sposobem na okiełznanie emocji, pomagał przetrwać trudne chwile, podnosił poziom endorfin. Jest teraz sposobem na życie, na znalezienie odpowiedniego balansu i dystansu do codziennych spraw. Joga to również podnoszenie sprawności ciała, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Czy jest mi źle czy dobrze wskakuję na matę albo tańczę. Uwielbiam ćwiczyć jogę do kojącej muzyki, gdy nikt nie patrzy.

Jeżdżę też na rowerze. Ruch był ze mną od zawsze. Od stretchingu, przez tenis, pływanie po pole dance, który wiele lat był moją pasją, uwielbiam też jeździć na rowerze, chodzić po lesie. Wszystko to daje mi kontakt ze sobą i w tym znajduję przyjemność.

Zawsze miałam w sobie dużo ciekawości do tego, żeby doświadczać rzeczy na sobie. A joga działa cudownie i na nasze ciało i na nasz umysł. Jestem zdecydowanie praktykiem jogi. Wszystkiego, czego uczę, doświadczyłam na sobie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach pracy z ciałem. W prowadzonych relaksacjach, biegach transowych i pracy z głosem. Moja regularna praktyka jogi różnych szkół, w różnych miejscach na świecie,  stanowią o tym jaką jestem nauczycielką jogi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim moim nauczycielom, każdego z Was jest we mnie kawałek. 

Magda Dzierżanowska

Moja przygoda z jogą zaczęła się zupełnie przypadkowo. Zostałam poproszona przez przyjaciółkę, abym towarzyszyła w jej pierwszych zajęciach. Nie mając bladego pojęcia o jodze oczywiście nie odmówiłam. Było to bardzo dawno temu, bo jeszcze w poprzednim wieku. W tym czasie w Warszawie było zaledwie kilka szkół.

Praktyce jogi wg BKS Iyengara wierna byłam około 16 lat.

Po latach praktyki jogi według BKS Iyengar, kolejny przypadek sprawił, że trafiłam na zajęcia Vinjasa jogi. Ruch połączony z oddechem, więcej zaufania i wiary w siebie, swoboda i przestrzeń spodobały mi się na tyle, że zostałam z tą metodą na kolejne lata☺️

Po czym przyszła era Covid-19 a z nią praca online dużo siedzenia i mało ruchu. I te słyszane z każdej strony narzekania na bóle pleców i kręgosłupa spowodowały, że zaczęłam bardziej interesować się wzmacnianiem mięśni pleców, kręgosłupa, ale przede wszystkim jego podstawy czyli miednicy.

Certyfikaty :

 • RYT 200 ALLINCE
 • YIN YOGA Teacher Training YACEP
 • COREFIT(R)SYSTEM       Trening Dna Miednicy REHAINTEGRO

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami. Na fali postanowień noworocznych, stwierdziłam, że jednak spróbuję i wybrałam się na zajęcia. Potem poszłam na kolejne i kolejne… I tak już zostało, joga wciągnęła mnie na dobre. Okazało się, że wcale nie muszę być super elastyczna i od razu zaplatać się w precel.

Metoda Iyengara, od której zaczęłam przygodę z jogą, dała mi solidne podstawy. Nauczyłam się jak ustawiać bezpiecznie ciało w asanach, zwracać uwagę na ograniczenia i szanować je. Po jakimś czasie zaczęłam szukać bardziej dynamicznej praktyki. Tak trafiłam na Vinyasa Jogę i Ashtangę, gdzie uważność, oddech i ruch łączą się w jedno, a ja przekonałam się, że najtrudniejszą asaną jest „umieć odpuścić”.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach i kursach prowadzonych przez różne szkoły jogi, gdzie pogłębiałam swoją wiedzę i praktykę. Ukończyłam również kurs nauczycielski akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie Yoga Alliance (RYT200).

Poza matą jestem mamą małego jogina, który dzielnie ćwiczy powitania słońca. Poza tym, lubię podróżować, czytać i słuchać muzyki rockowej.

(fot. Arvind Juneja)

Joanna Ładzińska

Posiadam tytuł nauczyciela jogi RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance.
 
Moje pierwsze spotkanie z jogą, prawie 6 lat temu, zapoczątkowały bóle krzywego kręgosłupa. 
Kiedy moje ciało poczuło się lepiej, a ja zorientowałam się, że istnieje wiele stylów jogi, zaczęłam próbować po kolei hatha jogi, ashtangi, aby w końcu zakochać się po uszy w vinyasie. Spodobała mi się jej płynność oraz miejsce na kreatywność, co całkowicie odzwierciedla moją osobowość. 
 
Joga pomogła mi się wyciszyć, znaleźć równowagę, a przede wszystkim zatrzymać i wsłuchać w swoje potrzeby, o których często wszyscy zapominamy. Nauczyła mnie być tu i teraz, wzmocniła moją otwartość i ciekawość świata oraz nauczyła wdzięczności.
 
Ogromną przyjemność sprawia mi kontakt z dziećmi, cieszę się że mogę je wprowadzać w ‘świat’ jogi. Dbam, aby na zajęciach dla najmłodszych było dużo miejsca na kreatywność i zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie uczą się także koncentracji, oddechu oraz uważności.
 

Galeria zdjęć – nasza sala