Grafik zajęć stacjonarnych

Zapisz się! Najedź na wybrane zajęcia lub wejdź w zakładkę Cennik/Karnety i przejdź ścieżkę zakupu karnetu. Po opłaceniu karnetu, dostaniesz maila aktywacyjnego. W mailu jest link do pobrania aplikacji na telefon. Teraz możesz już rezerwować zajęcia przez stronę, albo przez pobraną aplikację.
Nie widzisz zajęć, które Cię interesują? Pewnie odbywają się w innym dniu. Kliknij strzałkę widoczną w prawym górnym rogu grafiku by zobaczyć inne terminy.

 

 

Zapraszam Cię również na zajęcia indywidualne jeden na jeden Ty i nauczyciel w Twoim tempie i dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Przykładowe cele: redukcja stresu, redukcja napięć i dolegliwości bólowych, poprawa mobilności, poprawa wydolności, lepsze samopoczucie, nauka prawidłowego oddychania.


Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, wyślij do mnie e-mail na yogaruchemocje@gmail.com 

Zapraszam!

Nasze zajęcia

Wyróżnikiem naszego studio jest jego kameralność, przez to zajęcia mają wyjątkową atmosferę. Na sali spotykasz tylko swoją grupę, z którą będziesz ćwiczyć. Polecamy zajęcia grupowe, aby poczuć energię, która bije od grupy medytujących osób. 

Osoby, które uczą w naszym studio to pasjonaci jogi, pogłębiamy cały czas swoją wiedzę o jodze, ruchu, medytacji, relaksacji, oddechu.

Jeśli cenisz sobie pracę w niewielkich grupach, to dobrze trafiłeś. Zajęcia są prowadzone dla kilku do dziesięciu osób. Jeśli chcesz prywatności i pełnej intymności, cenisz sobie intensywną pracę z szybkimi postępami, zapisz się na zajęcia indywidualne.

Jeśli chcecie przychodzić, a nie ma dla Was terminu, piszcie koniecznie! Sygnał od Was jest bezcenny, żebyśmy wiedzieli, w którym kierunku się rozwijać.

 

Prosimy o używanie prywatnych mat. Jeśli nie macie swojej, mamy w studio maty dla początkujących, następnie możesz zakupi u nas matę w cenie 150zł. 
Posiadamy preparat do dezynfekcji rąk i sprzętu i nie wahamy się go użyć 🙂

Joga łagodna

Zajęcia prowadzone są w spokojnym rytmie, asany następują po sobie raczej płynnie, na początku zajęć i w trakcie nie ma dynamicznych powitań słońca. Używamy więcej pomocy typu koc, klocek, pasek niż na jodze dynamicznej. Więcej jest czasu na ustawienie pozycji. Proponowane warianty pozycji nie będą bardzo głębokie. Zajęcia odpowiednie również dla osób początkujących. Czas trwania 60 minut.

Joga dynamiczna

Pozycje jogi – asany następują płynnie po sobie, a w jednej pozycji najdłużej zostajemy na 3-5 oddechów. Na tej jodze zadbasz o sprawność, rozciągnięcie, mocno rozgrzejesz ciało powitaniami słońca, poczujesz w sobie przypływ energii. Zajęcia rozpoczną się ćwiczeniami oddechowymi, a zakończą relaksacją. Odpowiednie dla Ciebie, jeśli uprawiasz sporty, lub jeśli masz choćby niewielkie doświadczenie w jodze. Czas trwania 60 min.

Vinyasa slow flow/poranne flow/przerwa w pracy

Są to zajęcia, w których pozycje jogi płynnie następują jedna po drugiej w rytmie Twojego oddechu. Będą to zajęcia zdecydowanie wolniejsze niż joga dynamiczna, w niektórych pozycjach zostaniecie klika oddechów, jednak nadal ich celem będzie podniesienie, a właściwie wprawienie w ruch Twojej wewnętrznej energii, tak, żebyś poczuł, poczuła się lekko i świeżo.

Joga dynamiczna

Pozycje jogi – asany następują płynnie po sobie, a w jednej pozycji najdłużej zostajemy na 3-5 oddechów. Na tej jodze zadbasz o sprawność, rozciągnięcie, mocno rozgrzejesz ciało powitaniami słońca, poczujesz w sobie przypływ energii. Zajęcia rozpoczną się ćwiczeniami oddechowymi, a zakończą relaksacją. Odpowiednie dla Ciebie, jeśli uprawiasz sporty, lub jeśli masz choćby niewielkie doświadczenie w jodze. Czas trwania 60 min.

Joga dla kręgosłupa

Joga dla kręgosłupa stanowi specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń i asan na podstawie współczesnej wiedzy medycznej, zwłaszcza osteopatii i fizjoterapii w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem wschodu. Praktyka ta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na płeć, wiek i sprawność fizyczną. W szczególności zapraszamy osoby, które chcą zadbać o swoje plecy, kręgosłup, biodra, kolana, lub doświadczają napięciowych bóli głowy. Zajęcia te, to forma profilaktyki bólu kręgosłupa, szczególnie polecana, jeśli masz pracę siedzącą, lub stojącą. W trakcie zajęć, poprzez pracę z ciałem, oddechem masz szansę zredukować odczucia bólowe, dbając równocześnie o prawidłową postawę ciała. Praktyka ta skoncentrowana jest również na ćwiczeniu mięśni dna miednicy, zarówno ich rozluźnieniu, jak ich wzmocnieniu.

Yin Yang Yoga

Zajęcia w duchu “slow”, gdzie łączymy 2 style jogi yin i yang w jedną praktykę. Elementy yin to praktyka wolniejsza, gdzie asany są biernie utrzymywane przez dłuższy czas co sprawia, że działamy na tkanki głębokie, powięź, stawy, więzadła, ścięgna, kości. Elementy yang to bardziej aktywna praktyka, gdzie działamy na mięśnie, przepływ krwi, budując siłę, wytrzymałość i elastyczność. Dla zrownoważonej praktyki potrzebujemy obu elementów, zarówno elementów yin jak i yang. Dzięki praktyce stymulujemy meridiany przynosząc równowagę narządów w ciele, zwiększany mobilność stawów, poprawiamy elastyczność i krążenie, wzmacniamy i tonizujemy ciało, uspokajamy i równoważymy umysł, synchronizujemy ruch z oddechem. ,,Praktyka yin yang jogi pomaga nam uczyć się o bezruchu w ruchu i przepływie w bezruchu„

Joga w ciąży

zajęcia dla przyszłych mam, koncentrują się wokół relaksacji, oddechu i świadomego ruchu pozwalającego rozpuścić napięcia w ciele przyszłej mamy, zmniejszyć dolegliwości ciążowe, i przygotować ciało i umysł do porodu oraz do przyszłej roli. Dodatkową zaletą jest poznanie innych przyszłych mam. Specjalny rozszerzony program oferujemy w formie kursu holistycznego dla ciężarnych. To sześć 90 minutowych spotkań w zamkniętej grupie, gdzie dostaniesz pakiet wiedzy praktycznej i teoretycznej o oddechu, relaksie, zdrowiu i jodze w ciąży. Kurs poprowadzi nauczycielka jogi i holistyczna terapeutka. Sprawdź kurs w zakładce sklep lub w grafiku.

Joga i oddech

Zajęcia w średnim tempie, zestaw asan różnych podejść jogowych oraz ćwiczenia oddechowe, aby zadbać o zdrowie Twojego kręgosłupa, dać uczucie głębokiego relaksu i połączenia ze sobą. Zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania.

Cennik zajęć stacjonarnych

WYBIERZ KARNET I ZAPŁAĆ ONLINE

WEJŚCIÓWKA

1 wejście

45 zł

pojedyncze zajęcia

Starter

4 wejścia

139 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Standard

6 wejść

179 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Premium

8 wejść

220 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Nauczyciele

Marta Strzelecka

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT200 AirYoga PrenatalYoga

Renata Pięta

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT200 Prenatal, holistic Teraphy

Tomasz Pająk

Certyfikowany nauczyciel jogi

Joanna Ładzińska

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT200

Marta Strzelecka

Jestem nauczycielką jogi RYT 200 – Yoga Alliance, posiadam też certyfikat nauczycielki Air Jogi i tytuł Prenatal Yoga Teacher. Pierwsza moja styczność z jogą miała miejsce na studiach w Niemczech, czyli jakieś 15 lat temu!? Pierwsze zauroczenie- Astanga Vinyasa Yogą – inaczej power jogą, to nie było łatwe spotkanie, ale pozostawiło ślad w moim sercu, pamiętam jak trudno było pozostać 5 oddechów w psie z głową do dołu.  Do domu wróciłam już z kasetą do ćwiczeń. Tak, to było tak dawno temu!

Przez wiele lat ruch był sposobem na okiełznanie emocji, pomagał przetrwać trudne chwile, podnosił poziom endorfin. Jest teraz sposobem na życie, na znalezienie odpowiedniego balansu i dystansu do codziennych spraw. Joga to również podnoszenie sprawności ciała, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Czy jest mi źle czy dobrze wskakuję na matę albo tańczę. Uwielbiam ćwiczyć jogę do kojącej muzyki, gdy nikt nie patrzy.

Jeżdżę też na rowerze. Ruch był ze mną od zawsze. Od stretchingu, przez tenis, pływanie po pole dance, który wiele lat był moją pasją, uwielbiam też jeździć na rowerze, chodzić po lesie. Ostatnio surfuję. Wychodząc z założenia, że nigdy nie jest zbyt późno na naukę. Wszystko to daje mi kontakt ze sobą i w tym znajduję przyjemność.

Zawsze miałam w sobie dużo ciekawości do tego, żeby doświadczać rzeczy na sobie. A joga działa cudownie i na nasze ciało i na nasz umysł. Jestem zdecydowanie praktykiem jogi. Wszystkiego, czego uczę, doświadczyłam na sobie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach pracy z ciałem. W prowadzonych relaksacjach, biegach transowych i pracy z głosem. Moja regularna praktyka jogi różnych szkół, w różnych miejscach na świecie,  stanowią o tym jaką jestem nauczycielką jogi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim moim nauczycielom, każdego z Was jest we mnie kawałek. 

Renata Pięta

Blisko 20 lat temu po raz pierwszy stanęłam na macie na zajęciach jogi i … z miejsca się zakochałam, pomimo tego, że pierwszy wykonany ,,pies z głową w dół„ okupiony był bólem i potem :). Od tego czasu odkrywałam różne style jogi, ale moje serce na dobre skradła Vinyasa joga , gdzie płynne sekwencje asan podążają za świadomym oddechem. W tym właśnie stylu ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200 akredytowany przez Yoga Alliance. Na zajęciach łączę pracę z ciałem z technikami oddechowymi, wykorzystuję afirmacje i intencje, które wpływają na zwiększenie i wzmocnienie samoświadomości oraz samoakceptacji. Pragnę dzielić się z innymi radością jaką daje odkrywanie piękna jogi. Zapraszam do wspólnego podążania tą ścieżką. 🙂 Poza matą : miłośniczka tańca (tango , lindy hop , collegiate shag ) , kina studyjnego , pysznego jedzenia , dobrego towarzystwa i słońca !

Tomek Pająk

Joga w różnych odmianach pojawiała się u mnie od 20 lat, ale przez długi czas tylko sporadycznie. 4 lata temu praktyka zagościła u mnie regularnie i pozwoliła znaleźć balans w ciele i w głowie. Pokazała, jak wrzucić na luz i jak medytować także w ruchu. Codziennie towarzyszą mi różne formy aktywności, w szczególności w sporty wytrzymałościowe (biegi, triathlon, swimrun). Ukończyłem studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na AWF w Warszawie. A naukę bycia Tu i Teraz pobieram regularnie u mistrza – mojego psiego przyjaciela. Dla mnie ważne jest, żeby ludzie po zajęciach po prostu czuli się lepiej, znaleźli spokój, radość i energię na co dzień.

 

Joanna Ładzińska

Posiadam tytuł nauczyciela jogi RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance.
 
Moje pierwsze spotkanie z jogą, prawie 8 lat temu, zapoczątkowały bóle krzywego kręgosłupa. 
Kiedy moje ciało poczuło się lepiej, a ja zorientowałam się, że istnieje wiele stylów jogi, zaczęłam próbować po kolei hatha jogi, Astanga jogi, aby w końcu zakochać się po uszy w Vinyasie. Spodobała mi się jej płynność oraz miejsce na kreatywność, co całkowicie odzwierciedla moją osobowość. 
 
Joga pomogła mi się wyciszyć, znaleźć równowagę, a przede wszystkim zatrzymać i wsłuchać w swoje potrzeby, o których często wszyscy zapominamy. Nauczyła mnie być tu i teraz, wzmocniła moją otwartość i ciekawość świata oraz nauczyła wdzięczności.
 
Ogromną przyjemność sprawia mi kontakt z dziećmi, cieszę się że mogę je wprowadzać w ‘świat’ jogi. Dbam, aby na zajęciach dla najmłodszych było dużo miejsca na kreatywność i zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie uczą się także koncentracji, oddechu oraz uważności.
 

Galeria zdjęć – nasza sala