Zapraszamy na zajęcia!

Grafik zajęć stacjonarnych

Obowiązuje od 8 czerwca 2020. 

Grafik będziemy rozszerzać, więc zgłaszajcie się, będziemy tworzyć nowe grupy w miarę zapotrzebowania.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10.00

11.00

11-12.00
Joga dynamiczna slow
Anna Kuziemska/Renata Zabroń

12.0017.00

18.00

20.00

 

Uwaga!

Dodatkowo w każdy poniedziałek o 20.00 oraz w każdą sobotę o 11.00 zapraszam na zajęcia w Okęckiej Sali Widowiskowej na Rakowcu. Zakup karnetów za pośrednictwem Domu Kultury.

Zapraszam również na zajęcia indywidualne jeden na jeden Ty i nauczyciel w Twoim tempie i dostosowane do Twoich potrzeb i celów.
Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, wyślij do mnie e-mail na yogaruchemocje@gmail.com 

Zapraszam!

Zalecenia dotyczące pandemii Sars-Covid-19

 • W związku z zaleceniami dotyczącymi SARS-COVID-19 ograniczamy ilość osób na sali, które jednorazowo mogą wziąć udział w zajęciach do 8. A miejsca do praktyki są ściśle wyznaczone na podłodze, tak aby ćwiczące osoby znajdowały się w trakcie praktyki w wystarczającej odległości od siebie.
 • Wchodząc na salę zajmujemy miejsce przy wolnej macie studio i rozkładamy na niej własną matę. Maty studio traktujemy jako oznaczenie na podłodze, a nie jako sprzęt do praktyki. Każdy uczestnik ma własna matę.
 • Po każdej lekcji spryskujemy Wasze stanowiska płynem do dezynfekcji.
  Proszę przynoście ze sobą własny koc na zajęcia, korzystanie z pomocy nie będzie możliwe.
 • WAŻNE – zapisz się na zajęcia, aby zagwarantować sobie miejsce na sali, w przeciwnym razie ryzykujesz, że nie wejdziesz. Jeśli się zapiszesz, a nie przyjdziesz, prosimy weź pod uwagę, że wymagana będzie opłacenie tego wejścia.
 • Jeśli jesteś początkujący i nie masz swojej maty, przyjdź i ćwicz na własnym ręczniku lub kocu rozłożonym na macie. Mamy nadzieję, że po pierwszych zajęciach będziesz już wiedział, czy chcesz kupić swoją matę.
 • Po każdych zajęciach, jak również i w trakcie będziemy wietrzyć, mamy też wentylację mechaniczną, która będzie wspomagała nam wymianę powietrza na sali.
 • Zalecamy przychodzenie już przebranym – w stroju do jogi.
 • W łazience mamy jednorazowe ręczniki i płyn dezynfekujący do rąk.
 • W przestrzeniach wspólnych na schodach – w wejściu czy przy recepcji, zalecamy noszenie maseczek, na sali możecie już je zdjąć.
 • Zawsze u nas było kameralnie i domowo, więc mamy nadzieję, że znów poczujecie się u nas dobrze i bezpiecznie.

Nasze zajęcia

Wyróżnikiem naszego studio jest jego kameralność – tu nie będzie maty obok maty. Nie ma tłoku, jeśli nie lubisz zatłoczonych sal, cenisz sobie ładne wnętrza – dobrze trafiłeś. Zajęcia są prowadzone dla kilku do kilkunastu osób.

Jeśli będzie trzeba otworzymy nowe terminy, stopniowo będą też wracali nauczyciele, których znacie.

Jeśli chcecie przychodzić, a nie ma dla Was terminu, piszcie koniecznie! Sygnał od Was jest bezcenny, żebyśmy wiedzieli, w którym kierunku się rozwijać.

Joga łagodna

Zajęcia prowadzone są w spokojnym rytmie, asany następują po sobie raczej płynnie, na początku zajęć i w trakcie nie ma dynamicznych powitań słońca. Używamy więcej pomocy typu koc, klocek, pasek niż na jodze dynamicznej. Więcej jest czasu na ustawienie pozycji. Proponowane warianty pozycji nie będą bardzo głębokie. Zajęcia odpowiednie również dla osób początkujących. Czas trwania 60 minut.

Joga dynamiczna

Otwieramy grupę z jogą dynamiczną 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki, jeśli ten termin jest dla Ciebie niemożliwy – daj znać zajęcia prowadzone są tak, że pozycje jogi – asany następują płynnie po sobie, a w jednej pozycji najdłużej zostajemy na 3-5 oddechów. Na tej jodze zadbasz o sprawność, rozciągnięcie, mocno rozgrzejesz ciało powitaniami słońca, poczujesz w sobie przypływ energii. Zajęcia rozpoczną się ćwiczeniami oddechowymi a zakończą relaksacją. Czas trwania 60 min.

Joga w ogrodzie

Będziemy Was na bieżąco informować o wydarzeniach, które odbędą się w czerwcu lipcu i sierpniu. Szczegóły w aktualnościach i na FB i Instagramie. Ilość miejsc ograniczona. Konieczna wcześniejsza rezerwacja / kontakt w celu potwierdzenia.

Zajęcia jogi będą się odbywały w miarę warunków pogodowych i woli uczestników w ogrodzie naszego domu na świeżym powietrzu
Na sali u nas nie ma tłumów, jest bardzo kameralnie, dużo w niej przestrzeni, wysoki sufit, okno będzie otwarte a wentylacja mechaniczna będzie włączona.
Prosimy o zabieranie swoich koców, żeby kłaść je na wałkach, siadać na nich, przykrywać się nimi.
Posiadamy preparat do dezynfekcji rąk i sprzętu.
Prosimy o używanie prywatnych mat.

Cennik zajęć stacjonarnych:

WEJŚCIÓWKA

1 wejście

35 zł

pojedyncze zajęcia

Starter

4 wejścia

129 zł

karnet do wykorzystania
przez 40 dni

Standard

6 wejść

159 zł

karnet do wykorzystania
przez 40 dni

Premium

8 wejść

199 zł

karnet do wykorzystania
przez 40 dni

Nauczyciele

Marta Strzelecka

Certyfikowany nauczyciel jogi

Ania Kuziemska

Certyfikowany nauczyciel jogi

Renata Zabroń

Certyfikowany nauczyciel jogi

Joanna Ładzińska

Certyfikowany nauczyciel jogi

Marta Strzelecka

Jestem nauczycielką jogi RYT 200 – Yoga Alliance, posiadam też certyfikat nauczycielki Air Jogi.

Pierwsza moja styczność z jogą miała miejsce na studiach w Niemczech, czyli jakieś 15 lat temu!? Pierwsze zauroczenie- Astanga – power jogą, to nie było łatwe spotkanie, ale pozostawiło ślad w moim sercu, pamiętam jak trudno było pozostać 5 oddechów w psie z głową do dołu.  Do domu wróciłam już z kasetą do ćwiczeń. Tak, to było tak dawno temu!

Przez wiele lat ruch był sposobem na okiełznanie emocji, pomagał przetrwać trudne chwile, podnosił poziom endorfin. Jest teraz sposobem na życie, na znalezienie odpowiedniego balansu i dystansu do codziennych spraw. Joga to również podnoszenie sprawności ciała, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Czy jest mi źle czy dobrze wskakuję na matę albo tańczę. Uwielbiam ćwiczyć jogę do kojącej muzyki, gdy nikt nie patrzy.

Jeżdżę też na rowerze.

Ruch był ze mną od zawsze. Od stretchingu, przez tenis, pływanie po pole dance, który wiele lat był moją pasją, uwielbiam też jeździć na rowerze, chodzić po lesie. Wszystko to daje mi kontakt ze sobą i w tym znajduję przyjemność.

Zawsze miałam w sobie dużo ciekawości do tego, żeby doświadczać rzeczy na sobie. A joga działa cudownie i na nasze ciało i na nasz umysł. Jestem zdecydowanie praktykiem jogi. Wszystkiego, czego uczę, doświadczyłam na sobie.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach pracy z ciałem. W prowadzonych relaksacjach, biegach transowych i pracy z głosem.

Moja regularna praktyka jogi różnych szkół, w różnych miejscach na świecie,  stanowią o tym jaką jestem nauczycielką jogi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim moim nauczycielom, każdego z Was jest we mnie kawałek. 

Ania Kuziemska

Posiadam tytuł nauczyciela jogi RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance. 

Na macie stanęłam pierwszy raz 12 lat temu, będąc w ciąży. Zajęcia były bardzo delikatne, ale do dziś pamiętam wdzięczność ciała i zachwyt lekkiego umysłu, z którymi zostawałam na długo po praktyce. Zaczynałam od metody B.K.S. Iyengara, a od 4 lat regularnie praktykuję vinyasę i staram się dzielić ów zachwyt z innymi.

Joga pomaga nadać mojej intensywnej codzienności subtelniejsze tempo i znaleźć właściwy rytm we wszystkim, co robię poza matą. Uczy mnie pokory, szacunku do własnego ciała i dystansu względem spraw, na które nie mam większego wpływu.  

Prowadząc zajęcia, pomagam innym odnajdywać się na nowo we własnym ciele i odkrywać w nim miejsca, o których istnieniu nie mieli pojęcia. 

Z wykształcenia jestem filozofem i psychologiem, na co dzień – przede wszystkim mamą małych joginów: Franka i Lili, zakochaną w Azji pasjonatką rodzinnych podróży, fotografii i dobrego jedzenia.

Renata Zabroń

Zanim stanęłam pierwszy raz na macie, temat jogi krążył wokół mnie i pojawiał się, jako pomysł na ciekawą aktywność… powstrzymywały mnie obawy, że nie jestem dość rozciągnięta, albo, że nie poradzę sobie z niektórymi pozycjami. Na fali postanowień noworocznych, stwierdziłam, że jednak spróbuję i wybrałam się na zajęcia. Potem poszłam na kolejne i kolejne… I tak już zostało, joga wciągnęła mnie na dobre. Okazało się, że wcale nie muszę być super elastyczna i od razu zaplatać się w precel.

Metoda Iyengara, od której zaczęłam przygodę z jogą, dała mi solidne podstawy. Nauczyłam się jak ustawiać bezpiecznie ciało w asanach, zwracać uwagę na ograniczenia i szanować je. Po jakimś czasie zaczęłam szukać bardziej dynamicznej praktyki. Tak trafiłam na Vinyasa Jogę i Ashtangę, gdzie uważność, oddech i ruch łączą się w jedno, a ja przekonałam się, że najtrudniejszą asaną jest „umieć odpuścić”.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach i kursach prowadzonych przez różne szkoły jogi, gdzie pogłębiałam swoją wiedzę i praktykę. Ukończyłam również kurs nauczycielski akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie Yoga Alliance (RYT200).

Poza matą jestem mamą małego jogina, który dzielnie ćwiczy powitania słońca. Poza tym, lubię podróżować, czytać i słuchać muzyki rockowej.

(fot. Arvind Juneja)

 

Joanna Ładzińska

Posiadam tytuł nauczyciela jogi RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance.
 
Moje pierwsze spotkanie z jogą, prawie 6 lat temu, zapoczątkowały bóle krzywego kręgosłupa. 
Kiedy moje ciało poczuło się lepiej, a ja zorientowałam się, że istnieje wiele stylów jogi, zaczęłam próbować po kolei hatha jogi, ashtangi, aby w końcu zakochać się po uszy w vinyasie. Spodobała mi się jej płynność oraz miejsce na kreatywność, co całkowicie odzwierciedla moją osobowość. 
 
Joga pomogła mi się wyciszyć, znaleźć równowagę, a przede wszystkim zatrzymać i wsłuchać w swoje potrzeby, o których często wszyscy zapominamy. Nauczyła mnie być tu i teraz, wzmocniła moją otwartość i ciekawość świata oraz nauczyła wdzięczności.
 
Ogromną przyjemność sprawia mi kontakt z dziećmi, cieszę się że mogę je wprowadzać w ‘świat’ jogi. Dbam, aby na zajęciach dla najmłodszych było dużo miejsca na kreatywność i zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie uczą się także koncentracji, oddechu oraz uważności.
 

Galeria zdjęć – nasza sala