Grafik zajęć stacjonarnych

Zapraszamy Cię do świata jogi – w którym ciało i umysł wyciszają się łącząc się w jedno. 

Na czym to polega? Joga to ćwiczenia fizyczne rozciągające i wzmacniające Twoje ciało, zapobiegające bólom i zwyrodnieniom.

Joga to jednak więcej niż ćwiczenia fizyczne, a zatem co jeszcze?

  • trening koncentracji
  • ćwiczenia oddechowe
  • relaksacja 
  • medytacja – a zatem trening umysłu i świadome zarządzanie swoimi myślami

To właśnie synergia tych wszystkich elementów sprawia, że joga tak skutecznie poprawia nasze samopoczucie. W trakcie praktyki ćwiczenia fizyczne usprawniające Twoje ciało, wzmacniające, zapobiegające bólom kręgosłupa, barków, karku, bioder łączymy z ćwiczeniami mentalnymi, oddechowymi. Takiej jogi doświadczysz na naszych zajęciach stacjonarnych, online, warsztatach i wyjazdach. 

Joga to cudowne narzędzie dbania o siebie, zacznij korzystać z niego już dziś!

Aby dołączyć do zajęć stacjonarnych w Raszynie kliknij w wybrane zajęcia lub wejdź w zakładkę Cennik/Karnety i przejdź ścieżkę zakupu karnetu. Po opłaceniu karnetu, dostaniesz maila aktywacyjnego. W mailu jest link do pobrania aplikacji na telefon. Teraz możesz już rezerwować zajęcia przez stronę, albo przez pobraną aplikację.
Nie widzisz zajęć, które Cię interesują? Pewnie odbywają się w innym dniu. Kliknij strzałkę widoczną w prawym górnym rogu grafiku by zobaczyć inne terminy.

 

 

Zapraszam Cię również na zajęcia indywidualne jeden na jeden Ty i nauczyciel w Twoim tempie i dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Przykładowe cele: redukcja stresu, redukcja napięć i dolegliwości bólowych, poprawa mobilności, poprawa wydolności, lepsze samopoczucie, nauka prawidłowego oddychania.

Korzyści z zajęć indywidualnych to:

  • poprawa postawy ciała
  • wzmacnianie i rozciągnie dopasowane do Ciebie
  • relaksacje i medytacje dobrane do Ciebie 
  • intensywna nauka
  • zmiana sylwetki


Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, wyślij do mnie e-mail lub zadzwoń yogaruchemocje@gmail.com 

690626833

Zapraszam!

Nasze zajęcia

Wyróżnikiem naszego studio jest jego kameralność, przez to zajęcia mają wyjątkową atmosferę. Na sali spotykasz tylko swoją grupę, z którą będziesz ćwiczyć. Polecamy zajęcia grupowe, aby poczuć energię, która bije od grupy medytujących osób. 

Osoby, które uczą w naszym studio to pasjonaci jogi, pogłębiamy cały czas swoją wiedzę o jodze, ruchu, medytacji, relaksacji, oddechu.

Jeśli cenisz sobie pracę w niewielkich grupach, to dobrze trafiłeś. Zajęcia są prowadzone dla maksymalnie dziesięciu osób. Jeśli chcesz prywatności i pełnej intymności, cenisz sobie intensywną pracę z szybkimi postępami, zapisz się na zajęcia indywidualne.

Jeśli chcecie przychodzić, a nie ma dla Was terminu, piszcie koniecznie! Sygnał od Was jest bezcenny, żebyśmy wiedzieli, w którym kierunku się rozwijać.

 

Prosimy o używanie prywatnych mat. Jeśli nie macie swojej, mamy w studio maty dla początkujących, następnie możesz zakupić u nas swoją własną matę na miejscu.


Joga łagodna

Zajęcia prowadzone są w spokojnym rytmie, asany następują po sobie raczej płynnie, na początku zajęć i w trakcie nie ma dynamicznych powitań słońca. Używamy więcej pomocy typu koc, klocek, pasek niż na jodze dynamicznej. Więcej jest czasu na ustawienie pozycji. Proponowane warianty pozycji nie będą bardzo głębokie. Zajęcia odpowiednie również dla osób początkujących. Czas trwania 60 minut.

Joga dynamiczna Vinyasa

Pozycje jogi – asany następują płynnie po sobie, a w jednej pozycji najdłużej zostajemy na 3-5 oddechów. Na tej jodze zadbasz o sprawność, rozciągnięcie, mocno rozgrzejesz ciało powitaniami słońca, poczujesz w sobie przypływ energii. Zajęcia rozpoczną się ćwiczeniami oddechowymi, a zakończą relaksacją. Odpowiednie dla Ciebie, jeśli uprawiasz sporty, lub jeśli masz choćby niewielkie doświadczenie w jodze. Czas trwania 60 min.

Vinyasa slow flow/poranne flow

Są to zajęcia, w których pozycje jogi płynnie następują jedna po drugiej w rytmie Twojego oddechu. Będą to zajęcia nieco lżejsze i spokojniejsze niż joga dynamiczna, w niektórych pozycjach zostaniecie klika oddechów, jednak nadal ich celem będzie podniesienie, wprawienie w ruch Twojej wewnętrznej energii, tak, żebyś poczuł, poczuła się lekko i świeżo. Tempo pośrednie pomiędzy jogą łagodną a dynamiczną/średniozaawansowaną.

Joga dynamiczna lub średniozaawansowana

Pozycje jogi – asany następują płynnie po sobie, a w jednej pozycji najdłużej zostajemy na 3-5 oddechów. Na tej jodze zadbasz o sprawność, rozciągnięcie, mocno rozgrzejesz ciało powitaniami słońca, poczujesz w sobie przypływ energii. Zajęcia rozpoczną się ćwiczeniami oddechowymi, a zakończą relaksacją. Odpowiednie dla Ciebie, jeśli uprawiasz sporty, lub jeśli masz choćby niewielkie doświadczenie w jodze. Czas trwania 60 min.

Joga dla kręgosłupa

Joga dla kręgosłupa stanowi specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń i asan na podstawie współczesnej wiedzy medycznej, zwłaszcza osteopatii i fizjoterapii w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem wschodu. Praktyka ta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na płeć, wiek i sprawność fizyczną. W szczególności zapraszamy osoby, które chcą zadbać o swoje plecy, kręgosłup, biodra, kolana, lub doświadczają napięciowych bóli głowy. Zajęcia te, to forma profilaktyki bólu kręgosłupa, szczególnie polecana, jeśli masz pracę siedzącą, lub stojącą. W trakcie zajęć, poprzez pracę z ciałem, oddechem masz szansę zredukować odczucia bólowe, dbając równocześnie o prawidłową postawę ciała. Praktyka ta skoncentrowana jest również na ćwiczeniu mięśni dna miednicy, zarówno ich rozluźnieniu, jak ich wzmocnieniu.

Yin Yang Yoga

Zajęcia w duchu “slow”, gdzie łączymy 2 style jogi yin i yang w jedną praktykę. Elementy yin to praktyka wolniejsza, gdzie asany są biernie utrzymywane przez dłuższy czas co sprawia, że działamy na tkanki głębokie, powięź, stawy, więzadła, ścięgna, kości. Elementy yang to bardziej aktywna praktyka, gdzie działamy na mięśnie, przepływ krwi, budując siłę, wytrzymałość i elastyczność. Dla zrownoważonej praktyki potrzebujemy obu elementów, zarówno elementów yin jak i yang. Dzięki praktyce stymulujemy meridiany przynosząc równowagę narządów w ciele, zwiększany mobilność stawów, poprawiamy elastyczność i krążenie, wzmacniamy i tonizujemy ciało, uspokajamy i równoważymy umysł, synchronizujemy ruch z oddechem. ,,Praktyka yin yang jogi pomaga nam uczyć się o bezruchu w ruchu i przepływie w bezruchu„

Joga w ciąży

zajęcia dla przyszłych mam, koncentrują się wokół relaksacji, oddechu i świadomego ruchu pozwalającego rozpuścić napięcia w ciele przyszłej mamy, zmniejszyć dolegliwości ciążowe, i przygotować ciało i umysł do porodu oraz do przyszłej roli. Dodatkową zaletą jest poznanie innych przyszłych mam. Specjalny rozszerzony program oferujemy w formie kursu holistycznego dla ciężarnych. To sześć 90 minutowych spotkań w zamkniętej grupie, gdzie dostaniesz pakiet wiedzy praktycznej i teoretycznej o oddechu, relaksie, zdrowiu i jodze w ciąży. Kurs poprowadzi nauczycielka jogi i holistyczna terapeutka. Sprawdź kurs w zakładce sklep lub w grafiku.
Nasz autorski cykl zajęć wprowadzających do praktyki jogi, gdzie nauczysz się: jak oddychać torem przeponowo-żebrowym, jak rozluźniać ciało, poznasz podstawowy zestaw asan najczęściej występujący w trakcie zajęć jogi. Dostaniesz korekty i wskazówki do każdej z nich i powtórzysz je kilkakrotnie. Nauczysz się sekwencji Powitania Słońca Surya Namaskar. Otrzymasz trochę wiedzy na temat jogi oraz o tym jak pracować w pozycjach. 6 zajęć w zamkniętej grupie na zapisy oraz 1 zajęcia z grafiku zajęć w naszej szkole.

Cennik zajęć stacjonarnych

WYBIERZ KARNET I ZAPŁAĆ ONLINE

WEJŚCIÓWKA

1 wejście

45 zł

pojedyncze zajęcia

Starter

4 wejścia

139 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Standard

6 wejść

179 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Premium

8 wejść

220 zł

karnet do wykorzystania
przez 30 dni

Nauczyciele

Marta Strzelecka

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT200 AirYoga PrenatalYoga

Renata Pięta

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT200 Prenatal, holistic Teraphy

Alicja Adamowicz

Certyfikowany nauczyciel jogi

Joanna Ładzińska

Certyfikowana nauczycielka jogi RYT200

Marta Strzelecka

Jestem nauczycielką jogi RYT 200 – Yoga Alliance, posiadam też certyfikat nauczycielki Air Jogi i tytuł Prenatal Yoga Teacher. Pierwsza moja styczność z jogą miała miejsce na studiach w Niemczech, czyli jakieś 15 lat temu!? Pierwsze zauroczenie- Astanga Vinyasa Yogą – inaczej power jogą, to nie było łatwe spotkanie, ale pozostawiło ślad w moim sercu, pamiętam jak trudno było pozostać 5 oddechów w psie z głową do dołu.  Do domu wróciłam już z kasetą do ćwiczeń. Tak, to było tak dawno temu!

Przez wiele lat ruch był sposobem na okiełznanie emocji, pomagał przetrwać trudne chwile, podnosił poziom endorfin. Jest teraz sposobem na życie, na znalezienie odpowiedniego balansu i dystansu do codziennych spraw. Joga to również podnoszenie sprawności ciała, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Czy jest mi źle czy dobrze wskakuję na matę albo tańczę. Uwielbiam ćwiczyć jogę do kojącej muzyki, gdy nikt nie patrzy.

Jeżdżę też na rowerze. Ruch był ze mną od zawsze. Od stretchingu, przez tenis, pływanie po pole dance, który wiele lat był moją pasją, uwielbiam też jeździć na rowerze, chodzić po lesie. Ostatnio surfuję. Wychodząc z założenia, że nigdy nie jest zbyt późno na naukę. Wszystko to daje mi kontakt ze sobą i w tym znajduję przyjemność.

Zawsze miałam w sobie dużo ciekawości do tego, żeby doświadczać rzeczy na sobie. A joga działa cudownie i na nasze ciało i na nasz umysł. Jestem zdecydowanie praktykiem jogi. Wszystkiego, czego uczę, doświadczyłam na sobie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach pracy z ciałem. W prowadzonych relaksacjach, biegach transowych i pracy z głosem. Moja regularna praktyka jogi różnych szkół, w różnych miejscach na świecie,  stanowią o tym jaką jestem nauczycielką jogi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim moim nauczycielom, każdego z Was jest we mnie kawałek. 

Renata Pięta

Blisko 20 lat temu po raz pierwszy stanęłam na macie na zajęciach jogi i … z miejsca się zakochałam, pomimo tego, że pierwszy wykonany ,,pies z głową w dół„ okupiony był bólem i potem :). Od tego czasu odkrywałam różne style jogi, ale moje serce na dobre skradła Vinyasa joga , gdzie płynne sekwencje asan podążają za świadomym oddechem. W tym właśnie stylu ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200 akredytowany przez Yoga Alliance. Na zajęciach łączę pracę z ciałem z technikami oddechowymi, wykorzystuję afirmacje i intencje, które wpływają na zwiększenie i wzmocnienie samoświadomości oraz samoakceptacji. Pragnę dzielić się z innymi radością jaką daje odkrywanie piękna jogi. Zapraszam do wspólnego podążania tą ścieżką. 🙂 Poza matą : miłośniczka tańca (tango , lindy hop , collegiate shag ) , kina studyjnego , pysznego jedzenia , dobrego towarzystwa i słońca !

Alicja Adamowicz

Na jogę trafiłam pierwszy raz w klubie fitness w 2017 roku pomiędzy treningami przygotowującymi do biegów. Postrzegałam się wówczas za wysportowaną osobę, jednak szybko w praktyce odkryłam słabości swojego ciała i odebrałam lekcję pokory. Od tego czasu w miarę odkrywania kolejnych aspektów związanych z jogą towarzyszy mi ciekawość. Zaczynałam od metody Iyengara, dzięki której zbudowałam solidne podstawy techniczne, a później moje serce skradła Vinyasa, w której doświadczyłam niemal tanecznego flow i medytacji w ruchu. Od niedawna praktykuję też Aerial jogę, w której wykorzystywany jest hamak. Ukończyłam kurs RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance. W nauczaniu przyjemność sprawia mi wzbudzanie świadomości ciała i podnoszenie ogólnej sprawności. Cieszę się też, że mogę wprowadzać nowe osoby w świat jogi. Poza matą jestem instruktorką narciarstwa, spędzam aktywnie czas na basenie lub rowerze, ale też doceniam czas z książką i moimi kotami: Bubu i Faro.

 

Joanna Ładzińska

Posiadam tytuł nauczyciela jogi RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance.
 
Moje pierwsze spotkanie z jogą, prawie 8 lat temu, zapoczątkowały bóle krzywego kręgosłupa. 
Kiedy moje ciało poczuło się lepiej, a ja zorientowałam się, że istnieje wiele stylów jogi, zaczęłam próbować po kolei hatha jogi, Astanga jogi, aby w końcu zakochać się po uszy w Vinyasie. Spodobała mi się jej płynność oraz miejsce na kreatywność, co całkowicie odzwierciedla moją osobowość. 
 
Joga pomogła mi się wyciszyć, znaleźć równowagę, a przede wszystkim zatrzymać i wsłuchać w swoje potrzeby, o których często wszyscy zapominamy. Nauczyła mnie być tu i teraz, wzmocniła moją otwartość i ciekawość świata oraz nauczyła wdzięczności.
 
Ogromną przyjemność sprawia mi kontakt z dziećmi, cieszę się że mogę je wprowadzać w ‘świat’ jogi. Dbam, aby na zajęciach dla najmłodszych było dużo miejsca na kreatywność i zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie uczą się także koncentracji, oddechu oraz uważności.
 

Galeria zdjęć – nasza sala