Skip to content

Sprawdź ofertę zajęć online!

IMG_7078

Te 4 dni pomogą Wam skumulować życiową energię – odzyskać witalność, zrelaksować, nabrać dobrych nawyków w praktyce.

Dla początkujących zrobimy przejście przez podstawy Vinyasa jogi, więc jeśli ćwiczysz w domu sama/sam, lub dopiero planujesz zacząć swoją praktykę, to jest ku temu świetna okazja.

Co wydarzy się w trakcie naszego warsztatu?

Wspólne poranne zajęcia rozbudzające ciało, kontrola oddechu.
W środkowej części dnia – zajęcia dzielone na grupy – joga dla początkujących i joga dla średniozaawansowanych. Jeśli chcesz wprowadzenia do jogi, albo zaczęłaś/zacząłeś praktykę w domu/online i chcesz wprowadzić do praktyki trochę więcej świadomości.
Wieczorem medytacje z intencją i relaksacje.
Pogadanki.
Co oprócz zajęć jogi.
Oddechowo to bardzo atrakcyjne miejsce do organizowania warsztatów rozwojowych i jogowych, nie tylko ze względu na lokalizację (pod Warszawą, dojazd możliwy pociągiem), ale ze względu na swój wyjątkowy charakter. Całe Oddechowo jest urządzone tak, abyśmy mogli się zregenerować i skumulować energię, wyciszyć. Ośrodek jest dedykowany warsztatom rozwojowym.
Ośrodek położony jest na 5ha leśnego obszaru, powietrze przesycone jest tam jodem. Pod podłogą 2 sal warsztatowych rozłożono warstwę kamienia – Selenitu. Na miejscu można skorzystać z sauny, masaży, zimnych kąpieli, lamp indukujących wydzielanie witaminy D. W Oddechowie w lesie znajduje się platforma drewniana, do leśnych kąpieli i medytacji.
W odległości 800 metrów od miejsca zakwaterowania znajduje się zejście do rzeki.
Warto też podkreślić, że kuchnia Oddechowa jest kuchnią wegańską – wyłącznie roślinną, ale słynie z tego, że jest nie tylko zdrowa, ale też wyjątkowo smaczna.
Zyski z działalności ośrodka są przekazywane na cele związane z działalnością fundacji, na realizację projektów, które mają na celu mają prowadzić ludzi ku harmonijnemu, radosnemu i uważnemu życiu.
Zakwaterowanie w domkach 4 i 5 osobowych ( 2 pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami na górze, na dole łazienka, salonik z kominkiem, kuchnia, stół, taras). Przed domkami są rozwieszone hamaki. Do pokojów jednoosobowych obowiązuje dopłata, daj znać, jeśli jesteś zainteresowana/y.
Dołącz do wyjazdu
W cenę wliczony jest:
Nocleg w pokojach dwuosobowych znajdujących się w domkach
Wyżywienie – 3 wyśmienite wegańskie posiłki dziennie
Warsztaty, zajęcia
Jeśli chcesz przyjechać z psem, uprzedź nas wcześniej. Obowiązuje dopłata.
Dodatkowo można zamówić masaże, korzystanie ze Spa (2h pobyt 60zł/osoba)
Warunki rezerwacji i cena:
Zadatek jest gwarancją rezerwacji miejsca na wyjeździe i jest bezzwrotny, chyba że zaproponujesz kogoś na swoje miejsce.
Cena dla osób rezerwujących przed 17.02 (za rezerwację rozumie się wpłatę zadatku w wysokości 700zł)1340zł
Cena dla osób rezerwujących po 17.02 1390zł
Dla osób, które już były ze mną na wyjeździe – rabat – 50zł od danej ceny w zależności od daty rezerwacji.
Link do wpłaty zadatku.
Na 3 tygodnie przed wyjazdem prosimy o wpłatę pełnej kwoty za wyjazd.
Z racji na warunki rezerwacji obiektu, choroba uczestnika nie jest podstawą do zwrotu pieniędzy. Jest uważana za sytuację losową, za którą organizator nie może brać odpowiedzialności.
Jeśli wyjazd nie odbędzie się z powodów ogólnokrajowych obostrzeń, pieniądze zostaną zwrócone.
Czego możesz się spodziewać po wyjeździe?
zwiększonego poziomu energii i optymizmu
Lepszego kontaktu ze swoim ciałem – poczujesz, że masz mięśnie i że możesz ich użyć 🙂
Regeneracji – aktywny odpoczynek, przebywanie w naturalnym środowisku, spacery, oddychanie czystym powietrzem, kąpiel leśna, leżenie, czytanie, pobycie ze sobą bez pośpiechu
Nowych znajomych
Motywacji do kontynuowania swojej przygody z jogą.