zdjęcie wyróżniające Bądź

Bądź Bardziej 12-14.05.2023

YogaRuchEmocje Marta Strzelecka
Kazimerz Dolny

Transformujący warsztat jogi i medytacji współprowadzony z Arkiem Piechowskim, nauczycielem medytacji (IG arek_piechowski), w którym przeprowadzimy Was przez różne typy medytacji i różne praktyki tematyczne, które pozwolą Wam zmienić perspektywę do przeżywania życia inaczej, pełniej. Do przyjmowania go ze wszystkim, co niesie, czyli BLASKIEM i CIENIEM – w całości. Tak, żeby zasiać w Tobie zmianę perspektywy patrzenia na otaczający świat, na to, co dobre i na to, co trudne.

AKCEPTUJ BARDZIEJ

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz poczuć pełnię, nie wypierając tego, co trudne i nie przywiązując się do tego, co przyjemne. Poszukać zadowolenia, które nie jest zależne od okoliczności, albo przynajmniej zmniejszyć tę zależność. Jako narzędzie posłuży nam joga i medytacja.

Otrzymasz sporą dawkę wiedzy o dobrym świadomym życiu oraz o medytacji – nauczysz się medytować lub zgłębisz swoją praktykę medytacji. Dodatkowo w programie ciekawe tematyczne praktyki jogi nawiązujące do tematów medytacji, tak, aby wzmocnić ich efekt i przygotować ciało na medytację.

DOŚWIADCZAJ BARDZIEJ

Przygotowaliśmy bogaty i transformujący program medytacyjny, którego efekty wzmocni część jogowa, więc zajęć będzie sporo. Joga jako medytacja w ruchu pozwoli na poczucie pewnych zjawisk w inny sposób, a także cudownie rozrusza i rozluźni ciało, pozwoli łatwiej wyciszyć umysł.

Poziom medytacji i jogi: OPEN – również dla początkujących!
W piątek joga i medytacja, w sobotę 2 razy joga, 2 razy medytacja, a na koniec dnia medytacja w ruchu. W niedzielę 2 razy joga i medytacja. Do każdego typu medytacji będzie wprowadzenie, tak, aby można było z powodzeniem z nich korzystać również po wyjeździe.

MIEJSCE: WITOSZYN28

Witoszyn k. Kazimierza Dolnego

Siedlisko powstało z marzeń o drewnianym domu, otoczonym przyrodą. Z tęsknoty za kawałkiem własnego świata, w którym czas płynie wolniej, powietrze pachnie lasem i łąką, a jedzenie ma naturalny smak.

Nim jeszcze zaczęto projektować wnętrza, postawiono cel, żeby uwagi gości nic nie rozpraszało. Stąd więc przyjazna kolorystyka i wszystko w otoczeniu z naturalnych materiałów.

Kuchnia ma w naszym życiu bardzo duże znaczenie, bo głęboko wierzymy, że jesteśmy tym, co jemy. Dlatego każdego dnia wybieramy zdrowe, jarskie dania – oparte jak najpełniej na produktach lokalnych.