Wojnowo
Offline

Jesienna eksploracja RUCHU – JOGA, JEDZENIE, MASAŻ

Yoga, Ruch, Emocje
Wojnowo nad Krutynią

Kup wstęp - 1050 PLN

Jesienna eksploracja RUCHU – JOGA, JEDZENIE, MASAŻ

Z wyjazdu na wyjazd robi się ciekawiej o czym świadczą opinie uczestniczek. W planach znów JOGA – postaram się, żeby tym razem każda praktyka była inna – różnorodność, czucie ciała na różne sposoby w różnych wymiarach, rozbudzanie go. Każda z praktyk będzie z wpływami różnych stylów, różnych podejść. Raz bardziej precyzyjnie, raz miękko i płynnie, wzmacniająco, z pomocami. Nawet tanecznie.
Jedzie z nami Magda – barwna osoba, która na co dzień zajmuje się kulinariami, robi torty artystyczne, w kuchni czuje się swobodnie i uruchamia swój artystyczny zmysł. Gotuje wybornie, a rozmawia się z nią lekko i bez ogródek.
Ekspozycja na zimno – polecam wyrzut endorfin przedni poprzedzona praktyką oddechową.
Będzie medytacja prowadzona, będzie warsztat z Magdą – wspólne gotowanie, pieczenie 🙂
W trakcie wyjazdu zaproponujemy Ci roślinne menu dostosowane składem do pory roku, potrawy będą przygotowywane na Twoich oczach 🙂 pokażemy Ci kierunek – jak odżywiać się smacznie i zdrowo, aby wzmacniać swoje ciało, swoją odporność. Otrzymasz przepiśnik. Ugotujemy wspólnie… oraz upieczemy coś pysznego w nawiązaniu do zbliżających się Świąt.
Masaże!
Kto chce poznać Natalię? – naszą masażystkę, która opiekuje się Wami w studio, albo kto już ją poznał i chce z nią pobyć dłużej? Natalia ma wspaniałe umiejętności, a do tego super się z nią rozmawia.
W czasie wolnym w zależności od energii grupy rozpalamy ognisko, możemy tańczyć, siedzimy przy winie przy kominku, leżymy czytamy.
Miejsce jest magiczne – wypróbowane już kilkakrotnie – Wojnowo nad Krutynią. Zagroda Kwietne Łąki.
26.11
Przyjazd w piątek od 15.00 – zakwaterowanie
Od 18.00 – kolacja
Od 20.00 – joga, zmienimy na 21, jeśli nie zdążycie dojechać
Powitanie
27.11
8.00 – joga
9.15 – śniadanie
10.15 13.00 czas wolny – masaże, spacery
13.30 – 14.30 — obiad
14.30-17.30 czas wolny masaże, spacery
17.30 -18.40 joga
19.15 – 20.15 kolacja
20.15 – medytacja prowadzona
GOTUJEMY i pieczemy z Magdą
28.11
8.00 – joga
9.15 – śniadanie
11.00 – praktyka oddechowa na sali
12.00 – spacer nad rzekę rozgrzewka
Wejście do rzeki dla chętnych
13.30 – 14.30 – obiad
Poznaj opinie uczestniczek naszych poprzednich wyjazdów:
„Zajęcia z Martą prowadzone są zawsze w świetnej atmosferze, profesjonalnym i starannym podejściem do każdego uczestnika zajęć.
Polecam również warsztaty z Martą – 4 dni fenomenalnego relaxu, w otoczeniu natury ♥️
„miałam okazję uczestniczyć w warsztatach z Martą, które polecam bardzo bardzo! pełen relaks, profesjonalnie prowadzone zajęcia, najlepsze jedzenie no i wspaniała atmosfera <3”
*Zastrzegamy sobie możliwość odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników, w takim wypadku zadatek jest w całości zwracany. Jeśli odwołanie nastąpi z innych niezależnych od nas powodów, kwota pozostaje do wykorzystania na kolejny wyjazd, lub na inne dostępne w YRE usługi. W przypadku rezygnacji przez uczestnika, zwrot zadatku możliwy jest tylko, jeśli ktoś inny zgłosi się na jego miejsce.