Nad Rogalami sala

Przyjemność – joga sauna uważność oddech taniec ceremonia Cacao

YogaRuchEmocje Marta Strzelecka
Nad Rogalami Rogale 29 19-330 Stare Juchy

Pojedziemy po przyjemność i dla przyjemności, tak aby się nauczyć doświadczać naszych przyjemności głębiej, żeby się umieć nimi nacieszyć. Żeby potrafić z nich czerpać.

Zapraszam Cię na wyjazd z jogą i z ceremonią Cacao, prowadzoną przeze mnie w formie autorskiego warsztatu, w trakcie którego wykorzystamy świadomy oddech, techniki terapii tańcem i ruchem, będzie to ruchowa medytacja, w której nie ma złych ruchów, a każdy krok jest dobry, bo jest Twój. Będziemy doświadczać naszego ciała i oddechu w intymnej nieoceniającej atmosferze, gdzie każdy Twój ruch jest mile widziany i nikt nie poddaje go ocenie. Jest to warsztat stworzony na okoliczność tego wyjazdu i tematu wyjazdu. 

Czeka nas również saunowanie, pyszne jedzenie, zimowa aura i piękne otoczenie jezior i łąk.

Dołącz do nas, jeśli chcesz świadomie wznieść na wyższy poziom odczuwanie PRZYJEMNOŚCI na co dzień.

Dołącz również, aby sprawić sobie przyjemność, pozwolić sobie na przyjemność. Wyjazd będzie pełen praktyk, które wspomagają nas w odczuwaniu PRZYJEMNOŚCI w tym joga, medytacja uważności, taniec,  relaks, oddech, pobudzenie zmysłów.

Joga prowadzona będzie na poziomie open, który będzie odpowiedni również dla początkujących joginów.

Plan wyjazdu:

Piątek:

wczesny przyjazd i zameldowanie 13.00-14.00

Jeśli nie możesz – dołącz później

18.30 – kolacja

19.30 – przywitanie na sali – jabłko

20.30 – joga

Sobota:

8.00 – joga Sauna

9.00 – śniadanie

10.00 – 12.00

13.00 – joga

14.00 – 15.00 obiad

15 – 18.00

18.00- 20.00 – ceremonia Cacao – warsztat autorski – oparty o ruch autentyczny, taniec intuicyjny i medytację w ruchu

Kolacja 20.00

Saunowanie

Niedziela:

8.00 Joga

9.00 Śniadanie

12.00 Joga

13.00 Obiad

14.00 pożegnanie

*zastrzegam sobie niewielkie zmiany w grafiku i rozkładzie zajęć

Na miejscu saunowanie i morsowanie dla chętnych, a także masaż (dodatkowo płatny)

Opinie o poprzednich wyjazdach:

“Podczas wyjazdu z Martą miałam okazję pierwszy raz spróbować ćwiczyć jogę. Nigdy wcześniej nie miałam z nią do czynienia, więc Marta jako instruktorka pierwszego razu sprawiła się idealnie  Zajęcia były prowadzone w odpowiednim tempie dla laików i w momencie kiedy czułam, że coś jest nie halo nagle zjawiała się Marta i mnie poprawiała   uważam, że cały wyjazd był mega, ponieważ nie tylko była joga ale jak i również medytacja z innym trenerem, którego również bardzo polecam. Były też dodatkowe atrakcje oczywiście nieobowiązkowe w postaci tańca intuicyjnego, kajaków oraz masażu. Najlepszy weekend! Z całego serca mega polecam dla osób, które chcą dać sobie prezent i zadbać o swoją duszę oraz ciało, bo kto zadba o nas lepiej jak my sami”

Joanna Rogala

“Chodzę na jogę do Yoga Ruch Emocje w Raszynie już kilka lat. polecam z całego serca. Marta jest wspaniałą instruktorką, która prowadzi, uczy, poprawia, daje wycisk i relaksuje we wspaniałej atmosferze. Chcę się wracać.

Zajęcia są różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, a miejsce jest wspaniałe I ma moc. Tam chce się ćwiczyć.

Jeżdżę też na organizowane przez Martę wyjazdy weekendowe z joga, które są wspaniałym czasem skupienia się na sobie, pracy że sobą, ale też czerpania wspaniałej energii i głębokiego relaksu. Marta ma dar wyszukiwania niezwykłych miejsc z atmosferą i pysznym jedzeniem.”

Karolina Jankowska

“Dla mnie warsztaty z Martą to do tej pory najlepszy sposób na podarowanie sobie odprężenia i aktywnego wypoczynku w jednym. Zajęcia są dostosowane dla mniej i bardziej doświadczonych osób – Marta potrafi podczas zajęć połączyć różne poziomy zaawansowania uczestniczek. Jej dużym atutem jest też kojący głos, który pomaga swobodnie oddychać nawet przy dynamicznej jodze i oczywiście rozluźnić się podczas relaksacji. Dziękuję Marta”

Paula Pacelt

Cena 1330zł – rezerwuj do 7.01 w niższej cenie. Tak tanio już nie będzie.

Cena warsztatu będzie potem stopniowa rosła, aż osiągnie 1590zł

Zapraszam więc do szybkich decyzji.

Aby zarezerwować wpłać bezzwrotny zadatek w wysokości 750zł

na numer konta podany w zakładce kontakt i napisz do mnie.

ściskam

Marta