Namaste Jamno

Pochwała kobiecości z jogą i Airjogą 31.03 – 2.04

YogaRuchEmocje Marta Strzelecka
Kobiece warsztaty z jogą i Airjogą skoncentrowane wokół energii żeńskiej i kobiecości. Pochwała kobiecości w każdym jej przejawie. Chcemy się sobą cieszyć, siebie akceptować. Pobudzimy łagodnie nasze ciała w tym miednicę do aktywności, pobawimy się na chustach, porobimy rzeczy fajne i relaksujące, wykąpiemy się w leśnej balii.
Praktyki obejmą – jogę, Airjogę, relaks w chustach. Rozbujamy naszą miednicę.
Piątek:
18.00 – obiadokolacja
20.00 – joga dla czakry sakralnej
21.00 relaks w hamakach
Sobota:
8.00 pobudzająca obszar miednicy praktyka jogi – joga księżycowa
9.00 śniadanie
10.00 Airjoga
13.00 Obiad
18.00 Kakao ceremonialne i medytacja w ruchu – poczuj swoje ciało
19.00 Kolacja
ew jeśli będzie ochota, ognisko
Niedziela:
8.00 poranna praktyka dla pobudzenia całego ciała i przyjęcia go z każdą jego częścią
9.00 Śniadanie
12.00 Airjoga:
13.30 Obiad:
15.00 Medytacja
Oprócz tego będziemy spacerować po lesie, aby zresetować się i czerpać energię płynącą z natury, kąpać się w leśnej balii.
*godziny zajęć i posiłków są orientacyjne.
Prowadząca:
Marta Strzelecka – nauczycielka jogi, airjogi, jogi prenatlnej, Animal Flow.
Pierwszy raz na macie stanęła w 2003 roku, a regularnie praktykuje jogę od 2013, uczy jogi i prowadzi swoją szkołę jogi od 4 lat. Prowadzi jogę w grupach, indywidualnie, w firmach, zorganizowała już kilkanaście wyjazdów rozwojowych z jogą. Moja praktyka jogi opiera się na łączeniu wiedzy z różnych dziedzin – sportu (trenowałam i uczyłam między innymi pole dance przez 7 lat), psychologii – odbyłam wiele staży i wolontariatów w obszarze pomocy psychologicznej, jogi. Odbyłam wiele warsztatów pracy z ciałem, jogi różnych stylów – Vinyasa, Iyengar, Joga w życiu codziennym. Joga jest dla mnie sposobem na utrzymanie sprawności i zdrowia i panaceum na regulację emocji. Poprzez ciało pozwala poznać siebie. Poprzez ruch poszukuję również przyjemności w życiu 🙂
Gościnnie – nauczycielka Airjogi i Pilatesu Ola Krzyczmonik
Zapisz się już dziś i zarezerwuj sobie dobry czas ze sobą i z innymi, fajnymi kobietami.
Napisz e-mail:
yoga.ruch.emocje@gmail.com
Cena Early Birds 1380zł
Opinie o moich wyjadach:
“Bardzo dziękuję za ten czas i pokazanie mi na nowo czym może być joga. Nie zmieniłabym niczego w tym wyjeździe. Wspaniała praktyka, czas na refleksję oraz odpuszczenie i pyszne jedzenie. Wyjeżdżam zrelaksowana i z pełną głową przemyśleń.”
“Zajęcia, jakie z Tobą odbyłam były naprawdę dla mnie inspirujące. Pierwszy raz delektowałam się jogą, a nie wykonywałam asany. Jak pomyślałam o zajęciach 1,5 godzinnych, to wpadłam w popłoch. Dałam i jeszcze zleciały jak chwila. Nie wiem, czy wszyscy takiej jogi oczekują idąc na zajęcia, ale dla mnie SUPER. I albo znajdę trenera podobnego do Ciebie, albo – bój się – będę za Tobą łazić”
“Warsztaty prowadzone podczas wyjazdu były w duchu akceptacji. Praktyka jogi była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Pierwszy raz uczestniczyłam w zajęciach, podczas których nacisk był na świadomość siebie….Muzyka zapach i atmosfera wprawiła mnie w nastrój, jakby poza mną nie istniało nic. Plan wyjazdu zrobiony w punkt. Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane.”
Nazwa miejsca: Namaste Jamno. 20 km od Częstochowy w lesie.