1

Joga w różnych odsłonach, wegetariańskie jedzenie, warsztat kulinarny i masaże

Wojnowo nad Krutynią

Tematem naszych warsztatów, jest joga i gotowanie.
Jogujemy i gotujemy dla zdrowia, ale przede wszystkim dla przyjemności. Chcemy czuć się dobrze, chcemy się rozpieszczać ruchem i pysznym jedzeniem.
Naszą misja na warsztatach jest szukanie przyjemności w rzeczach, które nam służą. Rozwoju, dobrym dopasowanym do naszego ciała i samopoczucia ruchu, zdrowym i pysznym jedzeniu, byciu z i innymi kobietami. Na luzie, po swojemu.

Codziennie dostaniesz porcję jogi w wydaniu bardziej i mniej dynamicznym. (W sumie 2,5 godziny dziennie).
Dodatkowy wieczorny Relaks lub medytację, warsztaty ze smacznego wegetariańskiego gotowania. Przepisy do dań, które będziemy dla Was przygotowywać, tak, żeby móc odtworzyć je w domu.

Nauczycielka jogi – Marta Strzelecka
Wieloletnie doświadczenie na macie. Pasjonatka sportu, rozwoju osobistego, wciąż uczy siebie i innych jak być dla siebie dobrym, korzystać z życia, żyć pełniej. „Według mnie pozytywne podejście do swojego ciała jest kluczem do sprawności i zdrowia. Tam jest początek. Dzięki ruchowi, którego intensywność jest dopasowana do nas i fazy życia w jakiej jesteśmy, czujemy się po prostu dobrze. Sprawni i witalni. Drugi czynnik to pożywienie – nie tylko wzmacniające odporność, ale i smaczne.
Magda Wągrodzka. Będzie przygotowywała dla nas obłędne granole, koktajle, pyszne zupy, zaprosi nas do wspólnego wege gotowania.

 

Miejsce – Wojnowo nad Krutynią. Piękne miejsce przyrodniczo, ale również sam ośrodek – wnętrza i sala są przepiękne.

Zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach.

Do zobaczenia 16-19 września.