Skip to content

Sprawdź ofertę zajęć online!

przystanek z zewnątrz

Wiosenne przebudzenie – z jogą i tańcem – BIODRA i KRĘGOSŁUP – 80km od Warszawy

Przystanek Gorzelnia
“Przebudzenie” to wyjazd, który doda Ci energii. Pobudzisz przepływ i poziom energii w Twoim ciele. Rozluźnisz i wprawisz w ruch swoje biodra – centrum energetyczne łączące dół i górę ciała. Będące podstawą kręgosłupa, którego (centrum – bioder) mobilność jest kluczowa dla zdrowia i poziomu energii życiowej na co dzień. Uwagę damy również naszemu kręgosłupowi.
Troszcząc się o zdrowe i mobilne biodra, uruchamiając przepływ zarówno, dzięki praktykom jogowym, relaksacjom, afirmacjom, jak i doświadczeniom ruchowym, dbasz nie tylko o zdrowie swojego ciała, ale też o swobodę, zakresy i grację w poruszaniu. W gracji nie chodzi o zewnętrzne piękno (tym wcale nie będziemy się zajmować, wyznając zasadę, że każdy ruch jest dobry, bo jest Twój), ale o swobodę, wolność, nieskrępowanie ruchów. Brak ograniczeń, która pojawia się wraz ze zwiększaniem zakresów i zwiększaniem zaufania do Siebie i swojego ciała, co prowadzi nas w długofalowym procesie, do poczucia sprawności i witalności do późnych lat życia. Do miejsca, w którym nasze ciało jest źródłem radości i przyjemności, a nie ograniczeń.
Zajmując się ciałem w uważny i świadomy sposób, zajmujemy się również emocjami, oraz życiową energią. Praną.
Zapraszam Cię do doświadczenia witalizacji – obudzenia ciała. Ze szczególnym uwzględnieniem bioder i kręgosłupa.
To wszystko dzięki:
jodze, afirmacjom, ruchowi intuicyjnemu:
w trakcie wyjazdu odbędzie się warsztat ruchowo- taneczny “Biodra”
a także czystemu roślinnemu jedzeniu oraz otaczającej nas naturze.
Plan wyjazdu:
Piątek:
Zameldowanie od 15.00
18.30 – kolacja
19.30 – przywitanie na sali – zapoznanie się grupy, wstęp do tematu warsztatu
20.30 – joga
Sobota:
8.00 – joga
9.00 – śniadanie
12.00 – joga
13.00 – obiad
17.00 – 19.00 – warsztat ruchowo – taneczny BIODRA
19.00 – kolacja
Kąpiel w bani pod gołym niebem
Niedziela:
8.00 Joga
9.00 Śniadanie
12.00 Joga
13.00 Obiad
14.00 pożegnanie
*zastrzegam sobie niewielkie zmiany w grafiku i rozkładzie zajęć
*zajęcia są odpowiednie również dla osób początkujących, ponieważ proponowane będą łatwiejsze i bardziej wymagające warianty pozycji
Opinie o poprzednich wyjazdach:
“Podczas wyjazdu z Martą miałam okazję pierwszy raz spróbować ćwiczyć jogę. Nigdy wcześniej nie miałam z nią do czynienia, więc Marta jako instruktorka pierwszego razu sprawiła się idealnie Zajęcia były prowadzone w odpowiednim tempie dla laików i w momencie kiedy czułam, że coś jest nie halo nagle zjawiała się Marta i mnie poprawiała uważam, że cały wyjazd był mega, ponieważ nie tylko była joga ale jak i również medytacja z innym trenerem, którego również bardzo polecam. Były też dodatkowe atrakcje oczywiście nieobowiązkowe w postaci tańca intuicyjnego, kajaków oraz masażu. Najlepszy weekend! Z całego serca mega polecam dla osób, które chcą dać sobie prezent i zadbać o swoją duszę oraz ciało, bo kto zadba o nas lepiej jak my sami”
Joanna Rogala
“Chodzę na jogę do Yoga Ruch Emocje w Raszynie już kilka lat. polecam z całego serca. Marta jest wspaniałą instruktorką, która prowadzi, uczy, poprawia, daje wycisk i relaksuje we wspaniałej atmosferze. Chcę się wracać.
Zajęcia są różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, a miejsce jest wspaniałe I ma moc. Tam chce się ćwiczyć.
Jeżdżę też na organizowane przez Martę wyjazdy weekendowe z joga, które są wspaniałym czasem skupienia się na sobie, pracy że sobą, ale też czerpania wspaniałej energii i głębokiego relaksu. Marta ma dar wyszukiwania niezwykłych miejsc z atmosferą i pysznym jedzeniem.”
Karolina Jankowska
“Dla mnie warsztaty z Martą to do tej pory najlepszy sposób na podarowanie sobie odprężenia i aktywnego wypoczynku w jednym. Zajęcia są dostosowane dla mniej i bardziej doświadczonych osób – Marta potrafi podczas zajęć połączyć różne poziomy zaawansowania uczestniczek. Jej dużym atutem jest też kojący głos, który pomaga swobodnie oddychać nawet przy dynamicznej jodze i oczywiście rozluźnić się podczas relaksacji. Dziękuję Marta”
Paula Pacelt
Cena 1470zł
Aby zarezerwować, wpłać bezzwrotny zadatek w wysokości 750zł
na numer konta:
80114020040000320279631298
w razie pytań, zadzwoń lub napisz
Marta