_DSC4776 1 (1)

Wyjazd dla MAMY i CÓRKI z jogą w hamakach, jogą i jogą w parach, kąpielą w balii

YogaRuchEmocje Marta Strzelecka
Aleksandra Krzyczmonik
Namaste Jamno

Myślałaś może, że fajnie było by zrobić coś razem, ale trudno znaleźć ciekawą aktywność, która będzie atrakcyjna dla Was obu. Joga w hamakach, to propozycja, która niesie ze sobą dużo zabawy i huśtania. Poznawanie nowych figur razem, próbowanie nowych rzeczy razem, jest po prostu fajne i zbliża. Zajęcia będą odpowiednie również dla początkujących. To będzie wyjątkowy czas razem – dla Ciebie i Twojej córki. Wspólnie spróbujecie nowych aktywności – joga w parach, airjoga (joga w hamakach) i airjoga w parach.

Oprócz Airjogi i Airjogi w parach, proponujemy jogę w parach – poprzeciągamy się i powygłupiamy równocześnie usprawniając nasze ciała i się głęboko relaksując.
Stworzymy wspólnie kolaż przyjemności oraz wykąpiemy się w balii i posiedzimy przy ognisku.
Co więcej? Przygotowałyśmy dla Was zajęcia wspomagające komunikację – oparty na NVC (komunikacji bez przemocy oraz SELFreg). Jeśli chcecie wznieść Wasze porozumienie na wyższy level, przygotujemy dla Was zestaw ćwiczeń, które Wam to ułatwią.
Wszystko to odbędzie się już 23-25 sierpnia – w Namaste Jamno.
2h od Warszawy, w lesie pod Częstochową. Zakwaterowanie w pięknych drewnianych nowo wybudowanych domkach typu stodoła. Na uczestniczki czekają pokoje dwuosobowe z salonem, łazienką, kuchnią i tarasem dzielonym z drugą dwójką.
Weekend pełen pozytywnych doświadczeń, zabawy i relaksu.

Dla kogo jest ten warsztat:

  • dla wszystkich mam z córkami, które szukają ciekawej propozycji na spędzenie razem czasu
  • dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które lubią aktywnie spędzać czas i próbować nowych aktywności – zajęcia będą odpowiednie również dla początkujących
  • dla tych z Was, które chcą się rozruszać i zrelaksować
  • dla tych, które chcą zacieśnić swą więź i zrozumieć się jeszcze lepiej

Plan wyjazdu:

Piątek:
od 15.00 zameldowanie
18.00 spotkanie na sali – powitanie – przedstawienie – wstęp do tematu warsztatów
20.00 wyciszająca Airjoga długi relaks w hamakach

Sobota:
8.00 – poranny rozruch – JOGA w parach
9.00 – śniadanie
Jak się komunikować, żeby się dobrze usłyszeć
12.00 – Airjoga w parach
13.30 – obiad
19.00 – medytacja w ruchu
20.00 – ognisko, kolacja i kąpiele w balii
Niedziela:
8.00 – poranne zajęcia – Vinyasa flow – taneczne delikatne flow na rozruszanie ciała.
Zajęcia będą skomponowane tak, aby każda z Was mogła skorzystać i miała z nich dużo radości.
9.00 – śniadanie
12.00 – kolaż przyjemności
Krąg na koniec warsztatów
13.30 – gęsta zupa i deser
Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia niewielkich zmian w grafiku dotyczących kolejności zajęć i ich godzin.
W razie niezebrania minimalnej ilości uczestników, możliwe jest odwołanie imprezy. Wtedy powiadomimy
Was odpowiednio wcześniej i dokonamy zwrotu wpłaconych środków
Potwierdzeniem rezerwacji miejsc dla mamy i córki jest dwukrotny (za mamę i córkę) bezzwrotny zadatek w wysokości 700zł.
Prowadzące:

Marta Strzelecka – nauczycielka jogi, Airjogi, jogi prenatalnej, Animal Flow.
Pierwszy raz na macie stanęła w 2003 roku, a regularnie praktykuje jogę od 2013, uczy jogi i prowadzi swoją szkołę jogi od 4 lat. Prowadzi jogę w grupach, indywidualnie, w firmach, zorganizowała już kilkanaście wyjazdów rozwojowych z jogą. Moja praktyka jogi opiera się na łączeniu wiedzy z różnych dziedzin – sportu (trenowałam i uczyłam między innymi pole dance przez 7 lat), psychologii – odbyłam wiele staży i wolontariatów w obszarze pomocy psychologicznej, jogi. Odbyłam wiele warsztatów pracy z ciałem, jogi różnych stylów – Vinyasa, Iyengar, Joga w życiu codziennym. Joga jest dla mnie sposobem na utrzymanie sprawności i zdrowia i panaceum na regulację emocji. Poprzez ciało pozwala poznać siebie. Poprzez ruch poszukuję również przyjemności w życiu

Aleksandra Krzyczmonik, uczy Airjogi i pilatesu, ukończyła szkolenia: Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, Terapia schematów,
Terapia Dialektyczno-Behawioralna (w ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, prowadzone przez Panią Profesor Sarah Fischer-Nowaczyk)
Mindfulness w rozwoju osobistym i zawodowym (Navoica)
Cena:
mama 1380zł
córka: 1380zł
Zapraszamy mamy w każdym wieku, a córki w przybliżeniu 12-18 lat.
Jeśli nieznacznie odbiegacie od naszej propozycji wiekowej, a wiecie, że takie warsztaty są dla Was – odpowiada Wam taka forma ruchu – na ziemi i w chustach i jesteście chętne na warsztaty z komunikacji, to napiszcie. Są to warsztaty przede wszystkim przyjemnościowe z akcentem rozwojowym. Więc wiek córek podany jest orientacyjnie. Chodzi o to, żebyście skorzystały z zajęć ruchowych i wypoczęły, próbując razem niestandardowych aktywności. A dzięki temu lepiej poznały siebie i siebie nawzajem.
W trakcie warsztatów będzie można skorzystać z masażu, masażu ajurwedyjskiego i KOBIDO.
Masaż jest opcjonalny i dodatkowo płatny.
Widzimy się w Namaste Jamno – dokładnie 2 h od Warszawy – pod Częstochową.
Napisz do mnie lub zakup zadatek w zakładce sklep. Na warsztat posiadamy maksymalnie miejsca dla 8 par – mama córka.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś, aby mieć pewność, że weźmiecie udział.
Zakwaterowanie w drewnianych domkach typu stodoła.
Opinie o poprzednich wyjazdach:
„Serdecznie polecam każdej zapracowanej kobiecie, a w szczególności mamom wyjazdy, które organizuje Marta
Właśnie wracam z weekendu w pięknym miejscu Namaste Jamno. Cudowny czas na zastanowienie, odpoczynek i zastanowienie się nad tym czego potrzebuję/chcę. Zarówno joga jak i air joga na wysokim poziomie, odpowiednio dostosowanym do uczestniczek. Warto wspomnieć o atrakcjach dodatkowych, jak spacer po lesie, relaks przy ognisku, kąpiel w gorącej balii na zewnątrz…
Jeszcze raz dziękuję!”
Daria Izdebska
“Dla mnie warsztaty z Martą to do tej pory najlepszy sposób na podarowanie sobie odprężenia i aktywnego wypoczynku w jednym. Zajęcia są dostosowane dla mniej i bardziej doświadczonych osób – Marta potrafi podczas zajęć połączyć różne poziomy zaawansowania uczestniczek. Jej dużym atutem jest też kojący głos, który pomaga swobodnie oddychać nawet przy dynamicznej jodze i oczywiście rozluźnić się podczas relaksacji. Dziękuję Marta🙏
Paulina Pacelt-Grzeszczuk
„Marta jest uważną, wrażliwą i zaangażowaną nauczycielką jogi, która tworzy kameralne i klimatyczne studio w Raszynie. Yoga Ruch Emocje to również cudowne wyjazdy jogowe. Oprócz samych zajęć jogi, dodatkowych atrakcji, pysznego jedzenia wegetariańskiego, można spodziewać się nietuzinkowych miejsc, pięknych widoków i świetnego towarzystwa. Głęboki stan relaksu gwarantowany.”
Joanna Kluczyńska